Kartet viser lokale støttegrupper, støttepersoner og andre relevante ressurser (f.eks lokallag av Folkets Strålevern). Her kan det være mulig å få lokal hjelp med informasjon om “smarte” målere, hjelp til å kreve fritak, og hjelp til å anke til NVE og Fylkeslegen dersom man får avslag.

Har DU og/eller ditt lokale lag lyst å stille deg/dere til rådighet med kontaktinformasjon på dette kartet? Send i såfall inn din/deres kontaktinformasjon slik at vi kan legge deg/dere inn med egen “kartnål”

Melbu

Klæbu

Dag Inge Hansen

Sørekkervegen 10A, 7540 Klæbu

Tlf: 73 18 07 02

Epostadresse: d69_inge@yahoo.no

Hvalstad

Sissel Halmøy (Folkets Strålevern)
Fjelkensvingen 10
1395 Hvalstad
Tlf: 66 90 49 22
Epost: sissel@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Kråkerøy

Folkets Strålevern, Østfold lokallag

Terje Holmen
Rødsveien 27
1678 Kråkerøy
Tlf: 69 34 21 63
Epost: terje@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Drammen

Folkets Strålevern, Drammen og omegn lokallag

Gunnar Aasegg
Sankt Halvardsgate 1H
3015 Drammen
Tlf: 32 89 73 11
Epost: gunnar@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Vear

Folkets Strålevern, Tønsberg og omegn lokallag

Grete Søgård
Smørbergveien 19
3172 Vear
Tlf: 33 33 30 90
Epost: grete@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Åsgårdstrand

Folkets Strålevern, Åsgårdstrand lokallag

Lene Hannisdahl Haug
Romsveien 243
3179 Åsgårdstrand
Tlf: 33 33 20 93
Epost: lene@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Filtvet

Folkets Strålevern, Hurum lokallag

Jan Erik Pedersen
Filtvetveien 71
3480 Filtvet
Tlf: 32 79 61 72
Epost: jan.erik@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Stavanger

Folkets Strålevern, Stavanger og omegn lokallag

Thomas Jacob Middelthon
Christian IVs gt 23
4009 Stavanger
Tlf: 51 56 56 59
Epost: thomas@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Lillesand

Folkets Strålevern, Stavanger og omegn lokallag

Georg Nilsen
Kjerkeheia 1
4790 Lillesand
Tlf: 37 27 13 89
Epost: georg@stralevern.org
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Hjelmås

Folkets Strålevern, NordHordaland lokallag

Hilde Hovden
Hellesneset 39
5915 Hjelmås
Tlf: 55 62 62 16
Epost:
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Orkanger

Folkets Strålevern, Sør-Trøndelag lokallag

Arild Herigstad
Emmaveien 35
7300 Orkanger
Tlf: 72 48 29 76
Epost:
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Leinesfjord

Folkets Strålevern, Nord-Salten lokallag (Hamarøy, Tysfjord og Steigen)

Dag Robertsen

8283 Leinesfjord
Tlf: 75 77 81 42
Epost:
Nettside: http://folkets-stralevern.no

Harstad

Folkets Strålevern, Harstad og omegn lokallag

Birger Skog
Solveien 3
9411 Harstad
Tlf:
Epost:
Nettside: http://folkets-stralevern.no